Výhody a podmienky registrácie

Aké sú výhody registrácie?

1.   FIREMNÝ PROFIL
AKO ZÍSKAM TÚTO VÝHODU? Jednoducho vyplňte registračný formulár. Po jeho odoslaní sa automaticky vytvorí Váš firemný profil, ktorý sa stane súčasťou internetového katalógu Firmy POHODA.
  
2.   TEXTOVÁ REKLAMA
AKO ZÍSKAM TÚTO VÝHODU? Znenie textovej reklamy môžete zadať do formulára už pri svojej registrácii. Môžete sa k nemu kedykoľvek vrátiť a spätne ho znova upraviť. Textová reklama bude následne umiestnená na internetových stránkach www.pohoda.sk a www.firmy.pohoda.sk.
 
3.   SPÄTNÝ ODKAZ
AKO ZÍSKAM TÚTO VÝHODU? Do svojho profilu môžete vložiť k údajom o firme taktiež svoju internetovú adresu, čo Vám prinesie cenný spätný odkaz. Na oplátku požadujeme, aby ste Vy odkazovali na svojich stránkach na našu firmu STORMWARE.
 
4.   REKLAMNÝ BANNER „PREČO ÚČTUJEM V POHODE“
AKO ZÍSKAM TÚTO VÝHODU? Počas registrácie, resp. editácie svojho profilu, môžete predvyplniť okrem iného i pole „Prečo účtujem v POHODE“. Týmto netradičným spôsobom budete robiť reklamu sami sebe i programu POHODA. Banner sa bude zobrazovať na hlavnej stránke  www.firmy.pohoda.sk.
 
 

Aké sú podmienky registrácie?

Zaregistrovať sa do online katalógu Firmy POHODA môžete v prípade, že ste užívateľom ekonomicko-informačného systému POHODA a máte predplatenú službu SERVIS na aktuálny rok.
Navyše, ak chcete zverejniť v katalógu Firmy POHODA taktiež svoje webové stránky, je Vašou povinnosťou umiestniť na nich odkaz na firmu STORMWARE. Ak tak neurobíte do 14 dní od registrácie, bude odkaz na Váš web z našich internetových stránok (t. j. www.firmy.pohoda.sk) odstránený. Informácie o vložení odkazu nájdete v ďalšom kroku v registračnom formulári.

Registrovať zadarmo >

Katalog Firmy POHODA