O projekte

Internetové stránky www.firmy.pohoda.sk združujú registrovaných užívateľov ekonomického systému POHODA a vytvárajú tak komunitu poskytovateľov služieb a produktov, ktorých je možné ľahko vyhľadať v katalógu firiem.

Tvorcom projektu je firma STORMWARE s.r.o., slovenská spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a výrobou softwarových produktov pre platformu Microsoft Windows.

Registrovaní užívatelia programu POHODA môžu zverejniť na internetových stránkach www.firmy.pohoda.sk bezplatne svoj firemný profil a využívať ďalšie výhody, ktoré sú pre nich pripravené.

Po registrácii môže užívateľ svoje údaje kedykoľvek upravovať či dopĺňať. V jeho profile je pri informáciách o ponúkaných výrobkoch a službách uverejnený tiež záznam o produktoch z radu STORMWARE Office, ktoré využíva pri svojej práci. Každý podnikateľ môže mať na stránkach zobrazené taktiež logo a odkaz na vlastný web.

Katalóg firiem umožňuje jednoduché vyhľadávanie podľa prehľadných kategórií alebo geografického členenia. Jeho výnimočnosť spočíva v tom, že ponúka iba firmy a spoločnosti pracujúce s ekonomickým systémom POHODA. Užívatelia programu POHODA môžu napríklad rýchlo nájsť nového obchodného partnera a využiť tak pre vzájomnú komunikáciu jednoduchý prenos údajov – čo je výhoda, ktorá zefektívňuje prácu a šetrí čas.
 
Ste tiež v Pohode?
Pomôžeme Vám zviditeľniť sa…  

Používate program POHODA?

Či už hľadáte účtovníčku, strojníka, autodielňu alebo partnera pre svoje podnikanie, katalóg www.firmy.pohoda.sk Vám pomôže. Všetky uvedené firmy pracujú s programom POHODA, takže využijete jednoduchý prenos údajov.

Navyše, ak sa sami zaregistrujete, zaradíte sa medzi poskytovateľov služieb a produktov, pre ktorých pripravujeme celý rad výhod.

REGISTROVAŤ ZADARMO

Vy ešte nemáte program POHODA?

Presvedčte sa, koľko spokojných užívateľov program POHODA má a pridajte sa medzi nich. Možno si v priebehu rozhodovania nájdete v našom katalógu firiem i nového obchodného partnera…

VYSKÚŠAŤ ZADARMO